31.10.2018 в ЗЗСО № 7 практичним психологом школи Бондаревою Я.В. було проведено заняття з елементами тренінгу «Стоп Булінг!» для учнів 7 – Б класу. Учасники ознайомилися з поняттям «Булінг», його видами та проявами, розвивали навички толерантної поведінки та спілкування, вчилися формувати терпимість до проявів агресії. Учні виконували практичні завдання у групах. Після перегляду відеоролика «Булінг» учні обговорили заняття та поділилися своїми думкам в «скриньці пропозицій».
![Стоп Булінг! Стоп Булінг!](/uploads/posts/2018-11/thumbs/1541162308_dsc_1892.jpg)
![Стоп Булінг! Стоп Булінг!](/uploads/posts/2018-11/thumbs/1541162229_dsc_1899.jpg)
![Стоп Булінг! Стоп Булінг!](/uploads/posts/2018-11/thumbs/1541162268_dsc_1870.jpg)
![Стоп Булінг! Стоп Булінг!](/uploads/posts/2018-11/thumbs/1541162294_dsc_1881.jpg)
![Стоп Булінг! Стоп Булінг!](/uploads/posts/2018-11/thumbs/1541162308_dsc_1892.jpg)