» «Де козаки, там і слава»

«Де козаки, там і слава»

10-10-2018, 11:38
Прийдешній День захисника України учні 6-Б класу Чернігівської школи №7 відзначили козацькими забавами в обласній бібліотеці для дітей. Розбилися на дві команди, кожна команда за козацькою традицію обрала собі отамана і скарбничого. І стали до бою, тобто до гри – вікторин, квестів, в яких юні козаки виконували завдання, а за правильні відповіді про історію Козаччини, козацькі звичаї і традиції отримували бали, себто «скарби», які й зберігав командний скарбничий. В запеклій боротьбі, коли долю змагання вирішували лічені бали, справедливу перемогу здобула дружба: нічия – 55 на 55.
Насамкінець обидві команди-«суперники» виготовили по колективній листівці з побажаннями воїнам – захисникам України, нащадкам славних пращурів і зберігачам їх традицій.
«Де козаки, там і слава» «Де козаки, там і слава» «Де козаки, там і слава» «Де козаки, там і слава»