» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»
на правах реклами

«Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»

26-03-2018, 12:08
 (голосів: 0)
Під таким гаслом в нашій школі 22 березня пройшли спортивні змагання серед сімей учнів 1-их класів. Шість дружніх родин (Роговенко, Касьян-Романенко, Іващенко, Козловські, Блудша-Яковенко, Мамєєви) прийшли до школи, щоб позмагатись у силі, спортивності, винахідливості і просто відпочити, поспілкуватись з дітьми.
Спортивне свято пройшло з великим азартом, показало любов до спорту, взаємоповагу і підтримку в сім’ях. Команди завзято змагались в естафетах, їх підтримували вболівальники – учні та батьки початкової школи.
Ми вітаємо наші кращі спортивні родини і дякуємо всіх, хто долучився до проведення змагань.
Сподіваємось, що спортивне свято допомогло учасникам відновити сили і одержати заряд енергії та позитивних емоцій не на один день.
«Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»
«Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»

Школа №7

 

Ну що б, здавалося, слова…
Слова та голос - більш нічого.
А серце б’ється – ожива, як їх почує!..
Т.Шевченко