Під таким гаслом в нашій школі 22 березня пройшли спортивні змагання серед сімей учнів 1-их класів. Шість дружніх родин (Роговенко, Касьян-Романенко, Іващенко, Козловські, Блудша-Яковенко, Мамєєви) прийшли до школи, щоб позмагатись у силі, спортивності, винахідливості і просто відпочити, поспілкуватись з дітьми.
Спортивне свято пройшло з великим азартом, показало любов до спорту, взаємоповагу і підтримку в сім’ях. Команди завзято змагались в естафетах, їх підтримували вболівальники – учні та батьки початкової школи.
Ми вітаємо наші кращі спортивні родини і дякуємо всіх, хто долучився до проведення змагань.
Сподіваємось, що спортивне свято допомогло учасникам відновити сили і одержати заряд енергії та позитивних емоцій не на один день.
![«Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»](/uploads/posts/2018-03/thumbs/1522054927_img_4.jpg)
![«Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»](/uploads/posts/2018-03/thumbs/1522054995_img_11.jpg)
Спортивне свято пройшло з великим азартом, показало любов до спорту, взаємоповагу і підтримку в сім’ях. Команди завзято змагались в естафетах, їх підтримували вболівальники – учні та батьки початкової школи.
Ми вітаємо наші кращі спортивні родини і дякуємо всіх, хто долучився до проведення змагань.
Сподіваємось, що спортивне свято допомогло учасникам відновити сили і одержати заряд енергії та позитивних емоцій не на один день.
![«Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»](/uploads/posts/2018-03/thumbs/1522054934_img_1.jpg)
![«Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»](/uploads/posts/2018-03/thumbs/1522054919_img_2.jpg)
![«Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»](/uploads/posts/2018-03/thumbs/1522055016_img_3.jpg)
![«Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»](/uploads/posts/2018-03/thumbs/1522054927_img_4.jpg)
![«Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»](/uploads/posts/2018-03/thumbs/1522054925_img_6.jpg)
![«Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»](/uploads/posts/2018-03/thumbs/1522054931_img_7.jpg)
![«Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»](/uploads/posts/2018-03/thumbs/1522054951_img_8.jpg)
![«Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»](/uploads/posts/2018-03/thumbs/1522054948_img_9.jpg)
![«Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»](/uploads/posts/2018-03/thumbs/1522054955_img_10.jpg)
![«Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина» «Тато, мама і дитина – ми разом спортивна родина»](/uploads/posts/2018-03/thumbs/1522054995_img_11.jpg)