» Вибір підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти

Вибір підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти

16-02-2018, 10:25
Відповідно до наказів МОН України від 10.01.2018 № 22 “Про надання грифа “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України” підручникам для 5 класу закладів загальної середньої освіти”, від 16.01.2018 № 41 “Про затвердження переліку підручників для 5 класу закладів середньої освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році та листа МОН від 06.02.2018 № 1/9-79 “Про вибір та замовлення підручників для 5 класу” вчителями школи були вибрані підручники для 5-х класів:
«Українська мова» підручник для 5 класу Глазова О.П.
«Українська література» підручник для 5 класу Авраменко О.М.
«Англійська мова (5-й рік навчання)» підручник для 5 класу Несвіт А.М.
«Зарубіжна література» підручник для 5 класу Ніколенко О.М., Конєва Т.М., Орлова О.В., Зуєнко М.О, Кобзар О.І.
«Математика» підручник для 5 класу Істер О.С.
"Природознавство" підручник для 5 класу" Ярошенко О.Г., Бойко В.М.
«Основи здоров’я» підручник для 5 класу Бойченко Т.Є., Василенко С.В., Гущина Н.І., Василашко І.П., Коваль Н.С., Гурська О.К.
Вибір підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти