» Стоп насильству!

Стоп насильству!

30-10-2017, 12:33
Мета кампанії "Стоп насильству!" - привернення уваги суспільства і його лідерів до проблеми подолання насильства в суспільстві як до порушення прав людини і залучення всіх громадян до боротьби з цим явищем. Її завдання - підвищення обізнаності учнів про те, що насильство є порушенням прав людини, та заохочення громадян боротися із цим явищем; формування нетерпимого ставлення до насильства; вдосконалення законодавчої бази; розробка дієвих механізмів попередження, зупинення та подолання насильства.
Протягом жовтня в школі проводилися просвітницькі заходи під гаслом: "Стоп насильству!" За необхідною інформацією вчителі та учні звертаються до бібліотеки, соціального педагога і шкільного психолога.
У шкільній бібліотеці організовано виставку-перегляд літератури.
«Стоп насильству!»
Проведена інтерактивна лекція в 6- Б класі «Я - проти насильства!»
Сформоване «Вікно соціальної реклами біля кабінету соціального педагога».
Оновлена інформація в «Куточку соціального педагога».
Стоп насильству! Стоп насильству! Стоп насильству! Стоп насильству!