» Список статей за 12.10.2021

Зустріч з відомим спортсменом

12-10-2021, 14:49
Сьогодні в нашу школу завітав відомий український боксер, наш земляк, Дмитро Юрійович Митрофанов. Дмитро Митрофанов майстер спорту міжнародного класу з боксу, бронзовий призер чемпіонату Європи, дворазовий чемпіон України, в цьому році захистив пояс WBO Oriental. Він провів цікаву зустріч з учнями нашої школи. Бесіда з видатним боксером залишила яскраві враження у дітей.
Зустріч з відомим спортсменом Зустріч з відомим спортсменом Зустріч з відомим спортсменом Зустріч з відомим спортсменом

Профорієнтація для 11 класів

12-10-2021, 14:31
З метою профорентації проведені зустрічі з військовими Нацгвардії та учнями 11 класів.
Профорієнтація для 11 класів Профорієнтація для 11 класів Профорієнтація для 11 класів Профорієнтація для 11 класів

Співпряця з Національною гвардією

12-10-2021, 14:20
В рамках цільової програми співпраці з Національною гвардією та школою, сьогодні відбулась зустріч присвячена Дня козацтва та Захисника України. Проведено спортивні змагання з волейболу та настільного тенісу між військовими та учнями школи. Рахунок з волеболу 2:1. Дякуємо за гарну гру!
Співпряця з Національною гвардією Співпряця з Національною гвардією Співпряця з Національною гвардією Співпряця з Національною гвардією