» Список статей за 29.09.2021

Олімпійський урок #BeActive

29-09-2021, 10:06
Вже сьомий рік поспіль у всіх країнах Європи з 23 по 30 вересня під гаслом #BeActive проводиться «Європейський тиждень спорту», який є ініціативою Європейської комісії з питань освіти, культури молоді і спорту. В рамках Європейського тижня спорту по всій країні проходять Олімпійські уроки #BeActive. Також і в нашій школі 28 вересня пройшов Олімпійський урок в 5-х класах. Діти виконали руханку, а потім змагалися в естафетах.
На Олімпійський урок #BeActive до нашої школи завітали почесні гості з відділення НОК України в Чернігівській області: відповідальний секретар відділення Дмитро Пиріжок та стипендіат НОК України Юлія Синевська. Вони вручили всім учасникам Олімпійського уроку #BeActive грамоти та гарні подарунки.

Олімпійський урок #BeActive Олімпійський урок #BeActive Олімпійський урок #BeActive Олімпійський урок #BeActive