» Список статей за 09.09.2019

Співпраця з поліцією

9-09-2019, 15:05
Днями нашу школу відвідали інспектори шкільної поліції та інспектор ювенальної превенції з бесідами про попередження правопорушень.
Співпраця з поліцією Співпраця з поліцією Співпраця з поліцією

Місце зустрічі – бібліотека

9-09-2019, 14:01
06 вересня для вихованців ГПД гостинно відчинила двері Обласна бібліотека для дітей ім..М.Островського. Діти дізналися чому потрібно берегти книгу, як правильно її читати, зацікавилися серіями книг: «Моя найперша енциклопедія про…» , «Хочу все знати». Дітей вразило розмаїття книжок на абонементі.
А в бібліо-кафе «Книжкова смакота», їх здивували книжки, які можуть відтворювати різні звуки, навіть голоси міфічних тварин.
За допомогою книги-планшету побували на «Веселій фермі». Вгадували голоси тварин, відповідали на запитання, відгадували загадки.
Місце зустрічі – бібліотека Місце зустрічі – бібліотека Місце зустрічі – бібліотека Місце зустрічі – бібліотека