» Список статей за 08.05.2019

День пам’яті та примирення

8-05-2019, 15:18
Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті та примирення. ЗНЗ № 7 долучилась до відзначення цього дня рядом заходів. Зокрема, були проведенні для учнів виховні години з відео переглядом під гаслом «Пам’ятаємо! Перемагаємо»; загальношкільна акція «Мак пам’яті»; виставка малюнків та вітання ветеранів.
День пам’яті та примирення День пам’яті та примирення День пам’яті та примирення День пам’яті та примирення

1939-1945 Пам'ятаємо. Перемагаємо

8-05-2019, 14:05
День пам'яті та примирення – пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини. Символом відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги став червоний мак, як і в багатьох країнах Європи.
У нашій школі під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення. Для учнів початкових класів були проведені уроки пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління» та організовані екскурсії до Військово-історичного музею.
Червоні маки, виготовлені власноруч учнями, прикрасили груди учнів та вчителів під час загальношкільної акції 8 травня.
1939-1945 Пам'ятаємо. Перемагаємо