» Список статей за 17.04.2019

Всеукраїнська акція «Діти! Поліція! Безпека!»

17-04-2019, 13:12
Старші інспектори Куцевич О.Ю та Лук‘янова Ю.А відділу зв`язків з громадськістю управління патрульної поліції у м. Києві провели профілактичну бесіду з учнями 10 класів на тему « Попередження вживання наркотиків». Дякуємо за співпрацю!
Всеукраїнська акція  «Діти! Поліція! Безпека!» Всеукраїнська акція  «Діти! Поліція! Безпека!» Всеукраїнська акція  «Діти! Поліція! Безпека!» Всеукраїнська акція  «Діти! Поліція! Безпека!»

Тренінг «Серцево-легенева реанімація та допомога в невідкладних станах»

17-04-2019, 13:06
В нашій школі 16 квітня студентом медичного коледжу Данилом Пастушенком був проведений тренінг «Серцево-легенева реанімація та допомога в невідкладних станах». Щира подяка нашому випускнику.