» Список статей за 29.03.2019

Екскурсія на підприємство ТОВ «Ризький хліб»

29-03-2019, 12:39
26 березня учні 7-Б класу відвідали підприємство ТОВ «Ризький хліб», на якому з вересня 2017 року випікають бездріжжовий житньо–пшеничний та пшенично–житній хліб. Учні ознайомилися з технологією випікання бездріжжового хліба, відвідали борошняний відділ, цех бродіння, випікання та охолодження хліба, а також відділи по виробництву сухарів та чіпсів.
Екскурсія на підприємство ТОВ «Ризький хліб» Екскурсія на підприємство ТОВ «Ризький хліб» Екскурсія на підприємство ТОВ «Ризький хліб» Екскурсія на підприємство ТОВ «Ризький хліб»