» Список статей за 23.03.2018

Екскурсія на виставку «Сіверщина. Блокпост пам’яті»

23-03-2018, 14:02
Учні 6-Б класу відвідали пересувну виставки «Сіверщина. Блокпост пам’яті», присвяченої загиблим в АТО чернігівцям, яка розміщена в приміщенні Академії державної пенітенціарної служби України. Діти із задоволенням спілкувалися з курсантами та примірювали бронежилети та каски. Серед героїв, про яких розповідає виставка Запека Віктор Олександрович, указом Президента України № 942/2014 від 19 грудня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, зразкове виконання службового обов'язку та з нагоди Дня міліції", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Екскурсія на виставку «Сіверщина. Блокпост пам’яті» Екскурсія на виставку «Сіверщина. Блокпост пам’яті» Екскурсія на виставку «Сіверщина. Блокпост пам’яті» Екскурсія на виставку «Сіверщина. Блокпост пам’яті»

Екскурсія до бібліотеки

23-03-2018, 09:16
22 березня учні 3-В класу відвідали Чернігівську обласну бібліотеку для дітей. Вони ознайомились з роботою бібліотеки, з новими надходженнями. Та зустрілися з дитячим письменником Тетяною Пакалюк.
Екскурсія до бібліотеки Екскурсія до бібліотеки Екскурсія до бібліотеки Екскурсія до бібліотеки