» Список статей за 08.02.2018

Семінар учителів образотворчого мистецтва

8-02-2018, 12:38
07.02.2018 року в школі відбувся семінар учителів образотворчого мистецтва з теми «Використання інновацій як засіб розвитку творчого потенціалу вчителя та учнів».
З вітальним словом виступила директор школи Колотило Н.Р.
Під час зустрічі були висвітлені теоретичні питання з теми семінару. Учителем образотворчого мистецтва Апанасенко А.М. були проведені майстер-класи: «Виготовлення кульбабки» та «Мистецтво ебру – розпис по воді».
Яскраві враження, подив і неперевершені позитивні емоції отримали всі учасники семінару.
Семінар учителів образотворчого мистецтва Семінар учителів образотворчого мистецтва Семінар учителів образотворчого мистецтва Семінар учителів образотворчого мистецтва