» Список статей за 19.12.2017

Свято Миколая в школі

19-12-2017, 15:31
Святий Миколай завітав до учнів 1-5 класів та привітав зі святом і подарував солодкі подарунки.
Свято Миколая в школі Свято Миколая в школі

До Дня Святого Миколая

19-12-2017, 10:40
15 грудня учні нашої школа відвідали Чернігівський соціально–психологічний реабілітаційний центр для дітей. Школярі підготували бесіду «Ми за здоровий спосіб життя», поговорили з вихованцями про шкідливі звички та шляхи їх подолання, про здоровий спосіб життя та про користь дотримання режиму дня. Учнями були зібрані для дітей речі, іграшки, книжки, не обійшлося без смаколика, кожній дитині до Дня Святого Миколая вручили по смачному подарунку та провели майстер–клас з виготовлення орігамі.
До Дня Святого Миколая До Дня Святого МиколаяДо Дня Святого Миколая До Дня Святого Миколая
До Дня Святого Миколая До Дня Святого Миколая До Дня Святого МиколаяДо Дня Святого Миколая
До Дня Святого Миколая До Дня Святого Миколая До Дня Святого Миколая До Дня Святого Миколая
До Дня Святого Миколая