» Список статей за 21.11.2017

21-11-2017, 14:09
З 13 по 17 листопада у школі 2017 року було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Завданням цього тижня було поглибити знання учнів про правила дорожнього руху, безпеку дорожнього руху, поведінку дітей на проїжджій частині.
Протягом тижня були проведені бесіди «Дорожня грамота» (1-2 класи), гра-змагання «Правила безпечної поведінки учнів на вулицях і дорогах» (3-4 класи), година спілкування «Твій друг – дорожній рух!» (5-6 класи), виховні години «Я учасник дорожнього руху» (7-8 класи), бесіда «Безпека руху при перетині залізничних переходів» (9 класи), відпрацювання практичних дій під час надання першої допомоги травмованим і потерпілим під гаслом «Знаю, вмію, врятую» (10-11 класи).
17 листопада проведено єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя».
Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху