» Список статей за 23.05.2017

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

23-05-2017, 12:13
15 по 19 травня проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, метою якого було проведення цілеспрямованої роботи з дітьми щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають під час порушення життєвого процесу у побуті чи в соціальному середовищі, з метою зниження ризику виникнення надзвичайних подій за участю дітей, особливо під час дозвілля у період літніх канікул.
У тематичні плани проведення Тижня знань були внесені заходи, спрямовані на формування в учнів основних правил поведінки: у побуті, при експлуатації побутових електроприладів, на транспорті, автошляхах та залізниці, під час літнього відпочинку на водоймах, під час подорожі до весняно-літнього лісу, під час збирання лікарських рослин, ягід, грибів, при виникненні пожежі в квартирі, під час сильного вітру, грози, шквалів, буревію, при виявленні розливу ртуті, при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами, при виявленні підозрілих предметів.
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності