» Список статей за 20.03.2017

ВИБІР-5. Урок 6. Протидія тиску

20-03-2017, 13:30
Сьогодні у нашій школі пройшов 6 урок програми "Вибір-5" з теми "Протидія тиску". Діти з'ясувували, коли вплив однолітків позитивний, а коли — негативний; вчилисяся розпізнавати маніпуляції і відмовлятися від небажаних пропозицій.
ВИБІР-5. Урок 6. Протидія тиску ВИБІР-5. Урок 6. Протидія тиску ВИБІР-5. Урок 6. Протидія тиску

Тато, мама, я - спортивна сім'я

20-03-2017, 13:05
18 березня у Чернігові пройшли традиційні сімейні старти "Мама, тато, я – спортивна сім’я". Сім'я учня 3-А класу Науменка Дмитра зайняла ІІ місце. Вітаємо!
Тато, мама, я - спортивна сім'я Тато, мама, я - спортивна сім'яТато, мама, я - спортивна сім'яТато, мама, я - спортивна сім'я

Тато, мама, я - спортивна сім'я Тато, мама, я - спортивна сім'я Тато, мама, я - спортивна сім'яТато, мама, я - спортивна сім'я

Екскурсія до Києва

20-03-2017, 09:05
19 березня учні 5-х класів нашої школи відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні, який знаходиться у місті Києві.
Екскурсія до Києва Екскурсія до Києва Екскурсія до Києва

Друга частина екскурсії - "Місто Професій" - це дитячий соціальний профорієнтаційний проект, метою якого є дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях. Місто професій KidsWill дарує дітям можливість ненадовго подорослішати, проявити свої таланти, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії.

Екскурсія до Києва Екскурсія до Києва Екскурсія до Києва Екскурсія до Києва Екскурсія до Києва
Екскурсія до Києва Екскурсія до Києва Екскурсія до Києва Екскурсія до Києва