» Список статей за 30.01.2017

Профорієнтаційна бесіда

30-01-2017, 15:02
Сьгодні до нашої школи завітали гості з Національної Гвардії: офіцер (психолог) батальйону майор Лепеха Сергій Васильович, курсант Мироненко Леонід Артемович, курсант Коржинський Олексій Євгенійович. Провели профорієнтаційну бесіду щодо вступу до Національної Академії Національної Гвардії України та з приводу служби у військовому резерві.
Профорієнтаційна бесіда Профорієнтаційна бесіда Профорієнтаційна бесіда Профорієнтаційна бесіда

Заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського.

30-01-2017, 08:28
25 січня на базі ЗНЗ №7 були проведені заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського.
В рамках зустрічі було презентовано роботу початкової школи (заступник директора з навчально-виховної роботи Жовток О. М.). Проведена клубна година з учнями 1-2-х класів «Добро починається з тебе» (вихователь ГПД Боровик Т.В., соціальний педагог Лащевська І.Г.). Під час якої діти дійшли висновку: що таке добро, і яку роль воно відіграє в житті кожної людини. Далі відбувся майстер-клас з учнями 1 класів «Виготовлення сніговика на основі конуса» (керівник гуртка Ульянова Т.О.). Діти отримали задоволення від виготовлення іграшки власноруч та ознайомились з геометричними фігурами.
Заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського. Заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського. Заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського.Заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського.
Заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського. Заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського. Заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського. Заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського.