» Список статей за 23.11.2016

Благодійним заходом «Нас єднає Доброта!»

23-11-2016, 09:53
Тиждень Доброти і Толерантності у школі завершився благодійним заходом «Нас єднає Доброта!». Учні 8-А та 8-Б класів організували благодійний збір одягу, взуття, різноманітних іграшок для дітей Чернігівського притулку. А найактивніші (учні 8-Б класу) підготували для найменших вихованців виставу «Рукавичка», організували для них веселі розваги та пригостили їх солодощами та фруктами.
Працівники притулку та їх вихованці висловили всім, хто долучився до заходу, щиру подяку.
Благодійним заходом «Нас єднає Доброта!» Благодійним заходом «Нас єднає Доброта!» Благодійним заходом «Нас єднає Доброта!» Благодійним заходом «Нас єднає Доброта!»