» Список статей за Травень 2026 року
на правах реклами

Бізнес-турніру «Стратегія успіху–2026»

28-05-2026, 13:46
  • 0
У Чернігівській гімназії №7 відбулося урочисте вручення дипломів, сертифікатів та настільних ігор переможцям і активним учасникам бізнес-турніру «Стратегія успіху–2026» 🏆
Протягом турніру учні демонстрували підприємницьке мислення, вміння працювати в команді, приймати рішення та створювати власні бізнес-ідеї. Учасники активно працювали у бізнес-симуляції ViAL+ та презентували цікаві й актуальні проєкти для розвитку шкільного середовища.
Особливо приємно, що старання, креативність та наполегливість учнів були відзначені не лише дипломами й сертифікатами, а й корисними подарунками — настільними іграми, які сприятимуть подальшому розвитку логіки, комунікації та командної взаємодії.
Також раді повідомити, що проєкт команди дівчат 8-А класу «Навчання 360» — сучасний освітній простір в укритті — буде реалізовано у гімназії. Це чудовий приклад того, як учнівські ідеї можуть перетворюватися на реальні зміни для всієї шкільної спільноти.
Вітаємо всіх учасників та бажаємо нових ідей, перемог і впевненості у власних силах! 💙💛
Бізнес-турніру «Стратегія успіху–2026» Бізнес-турніру «Стратегія успіху–2026»

Вшанування пам’яті воїнів-випускників

23-05-2026, 09:21
  • 0
Напередодні Дня Героїв учні 5-х класів Чернігівської гімназії №7 долучилися до вшанування пам’яті воїнів-випускників нашого закладу, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Діти з глибокою шаною згадали мужніх захисників, поклали квіти та вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання. Для кожного з нас Герої - це приклад незламності, патріотизму та безмежної любові до рідної землі.
Пам’ятаємо кожного, хто боронив Україну ціною власного життя. Їхній подвиг назавжди залишиться у наших серцях.
Слава Україні! Героям слава!
Вшанування пам’яті воїнів-випускників Вшанування пам’яті воїнів-випускників Вшанування пам’яті воїнів-випускників Вшанування пам’яті воїнів-випускників

День вишиванки

21-05-2026, 12:32
  • 0
21 травня, у День вишиванки, учні 8-А класу Чернігівської гімназії №7 відвідали Чернігівський обласний молодіжний центр 🇺🇦
Екскурсія пройшла у теплій та дружній атмосфері. Для учнів організатори провели цікавий патріотичний івент, під час якого діти мали можливість поспілкуватися, дізнатися більше про українські традиції, молодіжні ініціативи та важливість збереження національної культури.
Під час заходу учні також долучилися до творчої активності та виготовляли тематичний постер до Дня вишиванки, вкладаючи у нього свої ідеї, патріотизм і любов до українських традицій 💙💛
Дякуємо Чернігівському обласному молодіжному центру за гостинність, позитивні емоції та змістовно проведений час!
День вишиванки День вишиванки День вишиванки День вишиванки

Тиждень безпеки дорожнього руху

18-05-2026, 14:44
  • 0
З 11 по 15 травня 2026 в гімназії року було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Метою тижня було формування в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах.
Класними керівниками, учителями були проведені різноманітні заходи: години спілкування «Три чарівних кольори світлофора», тренінгові вправи «Правила знай - життя зберігай», вікторина «Безпека руху - це життя», відеоквест «Правила дорожнього руху знаємо, та дотримуємось».
15 травня для учнів 2-Б та 7-Б класів інспектором відділу «Служби освітньої безпеки» Айнзер М.М. був проведений єдиний національний урок «Безпечна дорога додому».
Протягом Тижня здобувачі освіти мали можливість створити алгоритм дій при ДТП, розробити пам’ятки учасника дорожнього руху.
Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху

Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч»

15-05-2026, 09:03
  • 0
До Чернігівської гімназії №7 завітав головний спеціаліст Відділу розвитку освіти Управління освіти Чернігівської міської ради Мельниченко Олександр Іванович та привітав учнів з наступними досягненнями:
- Рій «Січові стрільці» у складі: Коворотний Гліб (9-А клас), Василець Єгор (9-А клас), Тумарець Дмитро (9-А клас), Гніда Поліна (7-А клас), Романенко Валерія (7-А клас), Шевченко Кіра (7-А клас), Маслик Іван (6-Б клас) та Коньков Ярослав (6-В клас), зайняв І місце у міському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») середньої групи.
- Команда з масового футболу у складі: Шоха Єгор (6-А клас), Коваль Ігор (6-Б клас), Сизон Кирило (7-А клас), Рябченко Роман (8-А клас), Харченко Артем (8-А клас), Висоцький Богдан (9-А клас), Дрозд Данило (9-А клас) та Тумарець Дмитро (9-А клас), зайняла ІІІ місце у міському етапі сезону 2025/2026 Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч».
Щиро вітаємо наших учнів із вагомими досягненнями! Бажаємо не зупинятися та впевнено рухатися вперед, підкорювати нові вершини та здобувати ще більше перемог! Пишаємось вами!
Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч»

Чернігівська гімназія №7

 

Ну що б, здавалося, слова…
Слова та голос - більш нічого.
А серце б’ється – ожива, як їх почує!..
Т.Шевченко