» Список статей за 20.09.2024

День Миру

20-09-2024, 15:16
21 вересня у світі відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні. Цей день є символом надії та співчуття для мільйонів людей, які прагнуть завершення збройних конфліктів та побудови суспільства без війн і страждань. В Чернігівській гімназії №7 з нагоди цього дня відбулися виховні заходи. Учні дізналися про історію цього свята, його значення. Виготовляли голубів- символу миру.
День Миру День Миру

20-09-2024, 09:16
З 16 по 20 вересня в Чернігівській гімназії №7 проходив Олімпійський тиждень, у рамках якого вчителями фізкультури було організовано багато цікавих активностей. Учні початкових класів зустрілися з Олексієм Завертанним, чемпіоном та багаторазовим призером Чемпіонатів України та Європи, членом збірної України з карате. Діти дізналися про цей вид спорту, а також спробували виконати деякі прийоми. Також захопливими були змагання "Веселі старти". Дякуємо Збройним силам України за можливість дітям навчатися, займатися фізичною культурою та спортом, радіти життю!
Олімпійський тиждень Олімпійський тиждень Олімпійський тиждень Олімпійський тиждень

Чернігівська гімназія №7