» Список статей за 02.09.2024

Свято Першого дзвоника

2-09-2024, 08:58
Найсвітліша дорога у світі — це дорога до знань, до школи. 2 вересня у Чернігівській гімназії №7 пройшло свято Першого дзвоника, яке сповістило учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року. Свято, яке знаменує початок нових знань, досягнення успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями й учителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого й цікавого. Для учнів 1-х та 9-х класів пройшла святкова лінійка, а для решти класів -патріотичні виховні години, зустрічі з військовими. Цей навчальний рік гімназія почала під гаслом “Починаємо рік з добрих справ”. Учні донатили для ЗСУ замість квітів, адже головне - це наша ПЕРЕМОГА!
Свято Першого дзвоника Свято Першого дзвоника Свято Першого дзвоника Свято Першого дзвоника

Чернігівська гімназія №7