» Список статей за 21.12.2023

Книжковий дім відкритий всім!

21-12-2023, 15:40
21 грудня в ЗОШ 7 у 2 класах бібліотекарем школи Ніколаєнко Л. В. було проведено свято для читачів "Книжковий дім відкритий всім!"
Тепле спілкування подарувало всім гарний настрій, заохотило до відвідування бібліотеки, пробудило інтерес до читання.
Ігрова карусель закружляла дітей під час проведення цікавих вікторин "Перевір себе" та інших книго - розваг".
Книжковий дім відкритий всім! Книжковий дім відкритий всім! Книжковий дім відкритий всім!

Тактико-медична підготовка

21-12-2023, 13:59
21 грудня до ЗОШ №7 завітали Чернігівські гвардійці, які провели заняття з тактико-медичної підготовки для учнів 9-х класів. Під час заходу інструктори з бойової підготовки показали основні прийоми надання домедичної допомоги та розповіли їм про військову амуніцію. Такі заняття відіграють важливу роль під час військово-патріотичного виховання.
Тактико-медична підготовка Тактико-медична підготовка