» Список статей за 28.08.2023

Як підготувати дитину до школи

28-08-2023, 13:37
Щороку дитяча психологиня Світлана Ройз збирає так зване Колошкільне практичне дитинознавство — велику добірку порад, яка допоможе батькам чи опікунам підготуватися до навчального року, подбати про стан малечі, можливі труднощі й тривоги.
Поговоримо про режим дня, безпеку дітей під час навчання онлайн та офлайн, а також про стосунки з однокласниками.
Як підготувати дитину до школи Як підготувати дитину до школи Як підготувати дитину до школи Як підготувати дитину до школи

Як підготувати дитину до школи

28-08-2023, 13:37